Darčekový poradca vám prináša tipy na tie najkrajšie darčeky
Hľadáte perfektný darček pre vášho blízkeho a potrebujete poradiť? Ste na správnom mieste! Vyberáme pre vás tie najlepšie nápady na darčeky v podobe doplnkov spodnej bielizne. Výhoda tkvie v jednoduchosti. Nakoľko naše výrobky sú v univerzálnej veľkosti, t.j dĺžka sa dá ľubovoľne upraviť, nemusíte sa báť, že vec nesadne.

Príplatkovou časťou je darčekové balenie pozostávajúce z kartónovej trblietavej krabičky zdobená saténovou stužkou s našim logom, ktorej neodolá žiadna žena.

Ďalšou výhodou je, že decentnou podprsenkou alebo podväzkami nič nepokazíte a určite neurazíte žiadnu ženu. Každá žena sa chce cítiť nádherné a krásne v očiach svojej polovičky. Koniec-koncov potešenie máte obaja.

Uvedomujeme si, že rozpočet býva často obmedzujúci pri výbere správneho darčeka. Preto sme naše ceny nastavili najlepšie k pomeru k svetovému trhu kde zohľadňujeme našu kvalitu a precíznu prácu s kožou.

Náš tip pre originálne prekvapenie je nami spracovaný a špeciálne napísaný odkaz na vaše želanie. Či už si bude priať napísať blahoželanie, prianie, venovanie, meno alebo vyznanie, stačí nám napísať do poznámky pred samotným nákupom.

Slovenský výrobok katleia.sk

Slovenský výrobok

podpora slovenského trhu

Poštovné zdarma katleia.sk

Poštovné zdarma

pri objednávke nad 100 €

Expresné doručenie katleia.sk

Expresné doručenie

doručenie do 48h

Kvalita spracovania katleia.sk

Kvalita spracovania

vyrobené z pravej kože